«Яка ж я к*рва?»: продавець із Дніпра розповіла про бійку з вдовою «кіборга» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

«Яка ж я к*рва?»: продавець із Дніпра розповіла про бійку з вдовою «кіборга»

Продавчиня з Дніпра, яка побила багатодітну вдову кіборга Ганну Счасну за те, що та спілкувалася українською мовою, розповіла власний варіант того, що сталося

Відео з допиту на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував Валентин Іщенко.
За словами жінки, Анна дійсно зайшла до неї у павільйон, щоб купити червоно-чорні стрічки. Продавець часто перепитувала, що роздратувало вдову «кіборга», пише "Вимокий замок".
«Вона зайшла з ательє і попросила чорно-червону стрічку. Я уточнила: „Червоно-чорну, правильно?“ Вона сказала, що так. Потім попросила інший розмір стрічки. Теж сказала, що їй потрібна червоно-чорна. Я уточнила, чи правильні беру кольори, щоб не помилитися. Специфіка мого товару полягає в тому, щоб завжди уточнювати в покупця, який він хоче колір, щоб правильно обслужити», – розповіла продавець.
За словами жінки, Анна несподівано почала кричати на неї, називати к*рвою, що вона не розуміє українську, хоча повинна знати дві мови – державну й англійську.Тут ні до чого й мова. У мене сестра україномовна. Просто від того, що людина обзивала мене… Яка ж я к*рва? За що?"Вона почала кричати, що я тупа, к*рва, яка не розуміє українську. Я зрозуміла, що жінка роздратована. Запропонувала: «Давайте я не буду продавати, ви не будете купувати, і ми мирно розходимося. Але це викликало ще більшу бурю емоцій. Вона сказала, що зараз зніматиме мене на телефон, і я говоритиму, що є нерозумною к*рвою. Я підійшла до неї, взяла її за руку з телефоном і сказала, що не хочу, щоб вона мене знімала, попросила вийти з приміщення», – розповіла продавець.
За словами продавця, несподівано Анна вчепилася нігтями в руку й обличчя, й почала його обдирати.
«Я намагалася відсунути її від себе – вона вкусила мене за палець і вчепилася в руку. Відсовуючи її, я намагалася штовхнути, але нічого не виходило. Я взяла за косу. Я тягла її за волосся, а вона вчепилася кігтями в руку», –  розповіла про сутичку продавець.
За словами жінки, потім вдова «кіборга» відскочила. А дитина Анни, яка була свідком подій, реагувала на все спокійно.
Потім продавець пішла, щоб промити рани. Коли повернулася, біля павільйону були поліцейські.
«Руки були в крові підлога теж. Коли повернулася, приїхав екіпаж поліції, і стояла Анна. Поліцейські попросили документи. Вона постійно кричала, що я к*рва, що ми повинні спілкуватися українською. Їй поліцейські намагалися пояснити мої права, навели статтю з Конституції. Поліцейські зробили їй зауваження, що вона лається при дитині. Але вона сказала, що це літературна мова, і вона має право вести себе, як хоче», – розповіла жінка.Продавець зазначила, що сережку не зривала з Анни. Найімовірніше, вона злетіла під час бійки.Продавець зазначила, що сережку не зривала з Анни. Найімовірніше, вона злетіла під час бійки.
Жінка зазначила, що колір стрічок тут ні до чого. І проти україномовних людей вона не має нічого проти.
«Тут ні до чого червоні стрічки. Я про це навіть не думала. Тут ні до  чого й мова. У мене сестра україномовна. Просто від того, що людина обзивала мене… Яка ж я к*рва? За що? Я вибачаюсь перед нею, звичайно, але будь-яка людина так вчинила б. Відтягувала б від себе, неважливо, яким способом», – висловилася продавець.
За словами Валентина Іщенка, соромно має бути саме Анні Счасній, а не продавцю.
«Це для вас, „вершителі доль“, які з лозунгами повісити, спалити, знищити, писали свої коментарі під новинами про те, що начебто вдову бійця АТО били за українську мову! Соромно повинно бути Ганні Счасній за брехню та поведінку!» – обурився чоловік.


Зазначимо, що раніше ЗМІ оприлюднили версію причин конфлікту Ганни Счасної, з якої випливало, що її побили за те, що зверталась українською мовою.