Сестра загиблого десантника повернула Порошенку орден брата - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Сестра загиблого десантника повернула Порошенку орден брата

Волинь-нова

Сестра загиблого десантника повернула Порошенку орден брата

Зробила це у відповідь на висловлену Президентом підтримку генералу Назарову, якого суд визнав винним у загибелі 49 військових у збитому терористами літаку

Сестра десантника Іллі Гайдука, що загинув у збитому бойовиками літаку Іл-76, повернула президенту орден брата, оскільки Порошенко підтримав винного в трагедії генерала. Іляна Гайдук написала на своїй сторінці у Facebook:Хочу повернути Вам Орден «За мужність» третього ступеню, що був даний Вами моєму брату посмертно.«Петро Олексійович, у відповідь на Вашу відкриту підтримку генерала В. Назарова, засудженого в службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 воїнів, хочу повернути Вам Орден «За мужність» третього ступеню, що був даний Вами моєму брату посмертно.


Вину генерала доказав суд і ГПУ, та Ви попри це даєте Власну оцінку щодо вироку, порушуючи Конституцію України. 
"Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди) та ст.126 (Незалежність та недоторканість суді гарантується Конституцією та Законами України), в обов`язках Президента (ст. 106) відсутні повноваження, щодо надання оцінки судового рішення чи визначати нове поняття "цивільний" суд." адвокат В.Погосян.


По-друге, ви змогли мовчати, як головнокомандувач, коли судили і судять військових патріотів, а коли судять генерала, то тут вже порука?! і підрив злагодженої системи ?


По-третє, генерал В. Назаров не є бойовим генералом, так як йдеться у Вашому зверненні. Він сам в суді це визнав.


Через короткий час після катастрофи Іл-76, Ви нагороджуєте генерала Назарова таким же орденом Богдана Хмельницького третього ступеня за мужність, як і наших хлопців посмертно, не уточнюючи в чому ж саме вона проявлялась, чи за 49 загиблих чи за знищення військового майна?


Ви ігноруєте звернення батьків у відкритому листі, щодо відсторонення генерала від військової служби на час проведення судового розслідування, а також прохання родин загиблих зустрітись з Вами.


В річницю збитого Іл-76 Ви не висловили свої співчуття українцям, так як, наприклад потерпілим в катастрофі МН 17. Українці для Вас люди нижчого гатунку?».