А тепер кримчанам доведеться і вмирати за Путіна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

А тепер кримчанам доведеться і вмирати за Путіна

Чукотка видасться для них раєм

Міністерство оборони РФ відправить молодих людей з окупованого Криму на службу в армію в різні регіони Росії. Про це, посилаючись на російські ЗМІ, пише DT.ua.


Відзначається, що це станеться вперше з часу початку окупації Криму в 2014 році, бо раніше кримчан залишали на службі в межах півострова.Це станеться вперше з часу початку окупації Криму в 2014 році, бо раніше кримчан залишали на службі в межах півострова.«В основному призовники Криму будуть служити в Краснодарському краї, Московській області, Іванівській області. Проходити військову службу в інших регіонах поки буде невелика частка призовників», – пояснив начальник організаційно-мобілізаційного управління штабу Південного військового округу РФ генерал-майор Андрій Колесов.


За його інформацією, на території окупованого Криму у весняну кампанію військові комісаріати зобов’яжуть служить в армії РФ 2,4 тисячі осіб, тоді як за весь 2016 рік на військову службу на півострові були спрямовані 3680 кримчан. Призов на службу в армію Російської Федерації починається вже 1 квітня.


Відповідно до прийнятої резолюції ООН про права людини в окупованому Криму, російським окупантам заборонено призивати до збройних сил жителів українського півострова, заявив раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін.


«Хочу окремо підкреслити, що резолюція наполягає на забороні призову в збройні сили країни-окупанта на окупованій території. Там міститься заклик до країни-окупанта відповідно до міжнародного права», – сказав Клімкін.