В СБУ переконують, що обмеження в зоні АТО не зачіпають прав журналістів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

В СБУ переконують, що обмеження в зоні АТО не зачіпають прав журналістів

Стверджують, що принципово нічого не змінилося

Служба безпеки України повідомляє, що введені в дію рішенням Антитерористичного центру при СБУ тимчасові обмеження у районі проведення антитерористичної операції, не впливають на роботу акредитованих журналістів.Виїзд журналістів на передову можливий виключно після погодження маршруту з прес-центром штабу АТО та у супроводі прес-офіцера, і ця норма також не зазнала змін.Представники ЗМІ, які отримали дозвіл на перебування в АТО, можуть як і раніше виконувати редакційні завдання у районах, що не знаходяться безпосередньо на лінії зіткнення. Необхідність отримання додаткового дозволу на фото- та відеозйомку військових об’єктів та особового складу існувала й у попередній редакції Правил. Виїзд журналістів на передову можливий виключно після погодження маршруту з прес-центром штабу АТО та у супроводі прес-офіцера, і ця норма також не зазнала змін.


Підкреслимо, що, у зв’язку із загостренням ситуації в районі проведення антитерористичної операції, дійсно значно посилено заходи безпеки. Але, для представників ЗМІ залишаються незмінними вимоги щодо дотримання встановлених правил перебування (у тому числі проведення зйомок) на об’єктах сил антитерористичної операції. Кожен журналіст, акредитований у районі проведення АТО, ознайомлений з обов’язками власника прес-карти.