У Володимирі-Волинському знайшли 2 тисячі пачок цигарок у вагонах з вугіллям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
У Володимирі-Волинському знайшли 2 тисячі пачок цигарок у вагонах з вугіллям

Волинь-нова

У Володимирі-Волинському знайшли 2 тисячі пачок цигарок у вагонах з вугіллям

На кордоні з Польщею прикордонники у поїзді під вугіллям виявили 2 тисячі пачок сигарет


Товар знайшли за інформацією оперативних підрозділів Держприкордонслужби у вантажному поїзді, що прямував із України до Польщі та перевозив вугілля.Ще одну партію сигарет виявили учора прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці у пункті пропуску «Володимир-Волинський-з/в», що на Волині, повідомляє ДПСУ.


Товар знайшли за інформацією оперативних підрозділів Держприкордонслужби у вантажному поїзді, що прямував  із України до Польщі та перевозив вугілля.


Всього в результаті перевірки під вугіллям оглядовою групою було виявлено 2 тисячі пачок сигарет українського виробництва.


Варто нагадати, що  минулої доби прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону спільно з працівниками митниці виявили партію сигарет у 4 газових балонах. Вони були прикріплені до днища одного з авто, яке прямувало до Польщі. В такий спосіб українець спробував перемістити 2606 пачок сигарет без акцизних марок.


Крім того, виявити сховки з тютюном на українсько-польському кордоні вдалося прикордонникам Луцького загону спільно з митниками у пункті пропуску «Ягодин». Майже 600 пачок сигарет намагалися незаконно перемістити  троє наших співвітчизників у своїх іномарках, якими вони їхали до сусідньої країни.