Гройсман привітав геологів із святом і побажав дбати також і про екологію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Гройсман привітав геологів із святом і побажав дбати також і про екологію

Прем’єр привітав всіх працівників геології, геодезії та картографії з професійним святом - Днем геолога

Вітання розміщено на урядовому порталі.Наш спільний обов’язок – поширювати у суспільстві ідеї екомислення, щоб залишити для майбутніх поколінь країну та її ресурси в належному стані.«Розвиток національної економіки залежить не лише від наукового і технічного поступу, а й від раціонального використання природних ресурсів, - наголосив Гройсман. - Задоволення нагальних потреб суспільства та виробництва неможливе без промислового освоєння енергетичних і мінеральних ресурсів, без топографо-геодезичної і картографічної продукції.


Сьогодні діяльність галузі зумовлена новими цивілізаційними викликами, зокрема екологічного характеру, і спрямована не лише на підвищення ефективності та якості геологорозвідувальних і картографо-геодезичних робіт, впровадження новітніх технологій та світових досягнень, а і на збереження навколишнього природного середовища.


Наш спільний обов’язок – поширювати у суспільстві ідеї екомислення, щоб залишити для майбутніх поколінь країну та її ресурси в належному стані. Саме тому на даний момент важливими є інноваційні підходи в наукових дослідженнях і геологічному прогнозуванні, які сприятимуть становленню моделі “розумної”, а не споживацької економіки, що забезпечить належний розвиток мінерально-сировинної бази України.


Від імені Уряду висловлюю подяку всім геологам, геодезистам, картографам за самовіддану працю й бережне ставлення до природних ресурсів нашої країни. Бажаю співробітникам галузі професійного зростання, благополуччя, особистих успіхів!»