У Луцьку молилися за мир в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Луцьку молилися за мир в Україні

Волинь-нова

У Луцьку молилися за мир в Україні

Сьогодні на Театральному майдані перед фотостендом Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбулася спільна молитва представників різних конфесій за мир в Україні.


Присутні спільною молитвою просили у Бога, аби якнайшвидше настав мир у нашій країні, щоб не гинули на Сході наші військовослужбовці.Разом із сотнями лучан на центральну площу міста прийшли голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, виконувач повноважень Луцького міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Андрій Киця, депутати Волинської обласної та Луцької міської рад, інформує сайт Луцької міськради.


Присутні спільною молитвою просили у Бога, аби якнайшвидше настав мир у нашій країні, щоб не гинули на Сході наші військовослужбовці.


Потому представники влади і духовенство поклали квіти до фотостенду.


 На завершення заходу, голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик подякував усім, хто сьогодні взяв участь у спільній молитві. «На цьому майдані зібралися священнослужителі різних конфесій, лучани та волиняни, аби ще раз попросити у Господа підтримки, захисту, допомоги у захисті волі і незалежності нашої країни. Дякую всім, хто прийшов вшанувати пам'ять наших Героїв, вклонитися їм», - наголосив він.