У «ДНР» відмовляться від традиційної зарплати? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

У «ДНР» відмовляться від традиційної зарплати?

Планують впровадити для населення бартер замість зарплати

У «ДНР» підготували «законодавчу» базу для впровадження практики виплати заробітної плати працівникам «товарами, продукцією або наданням послуг».


Про це пише Zik із посиланням на Depo.Донбас.«Чинне трудове законодавство ДНР передбачає можливість виплати заробітної плати в натуральній формі».Повідомляється, що «чинне трудове законодавство ДНР передбачає можливість виплати заробітної плати в натуральній формі». Також зазначається, що «народна рада» вже навіть затвердила перелік товарів, «не дозволених для виплати заробітної плати натурою».


«Заробітна плата не може виплачуватися товарами (продукцією, наданням послуг), які є соціально значущими або небезпечними для життя і здоров’я працівника і населення Республіки. Перелік включає продукцію стратегічного значення, вибухонебезпечні та отруйні речовини, наркотичні засоби, товари медичної промисловості, всі види алкогольної продукції, непродовольчі товари народного споживання, продовольчі товари народного споживання промислової переробки та інші», – йдеться в повідомленні.