Газова атака на українців не пройшла - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Газова атака на українців не пройшла

Волинь-нова

Газова атака на українців не пройшла

Проти навіть Порошенко

Рішення про введення абонплати на газ має бути призупинено. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави.«Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», – підкреслив він.«Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», – зазначив Порошенко.


Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і компослуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.


Плату з 1 квітня будуть платити споживачі щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата буде нараховуватися на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).


Відповідно до рішення комісії, з 1 квітня споживачам буде нараховуватися плата за газ, як товар (4942 грн за тисячу кубометрів плюс гранична торгівельна націнка газопостачальної компанії, яка становить 3,2%), а також окремо абонплата за користування приєднаними потужностями.


Згодом Володимир Гройсман заявив, що Кабмін вимагатиме переглянути рішення НКРЕ щодо введення в дію абонентської плати за газ.