Чи віддасть підприємець Бранівській сільраді незаконно орендоване майно вартістю 230 тисяч гривень? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Чи віддасть підприємець Бранівській сільраді незаконно орендоване майно вартістю 230 тисяч гривень?

Прокуратура в суді вимагатиме повернення територіальній громаді незаконно наданого в оренду майна

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волинської областіСільською радою було укладено два договори оренди цього майна, що належить до комунальної власності територіальної громади, з підприємцем, який мав намір використовувати частини приміщень клубів у селах для розміщення магазинів.Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з позовом в інтересах Бранівської сільської ради Горохівського району, аби повернути у власність громади частини приміщень клубів у селах Довгів та Борисковичі, які незаконно орендував місцевий підприємець.


Прокурори з'ясували, що сільською радою було укладено два договори оренди цього майна, що належить до комунальної власності територіальної громади, з підприємцем, який мав намір використовувати частини приміщень клубів у селах для розміщення магазинів.
При цьому надання комунального майна відбулося всупереч вимогам законодавства, без проведення оцінки майна та належним чином посвідчених та зареєстрованих договорів оренди, чим заподіяно шкоду інтересам територіальної громади.
Реагуючи на порушення закону, прокуратура звернулася до суду й вимагатиме повернення територіальній громаді незаконно наданих в оренду приміщень, оціночна вартість яких складає понад 230 тис. грн.