«Браво!» – звучало на концерті у Горохові - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
«Браво!» – звучало на концерті у Горохові

Волинь-нова

«Браво!» – звучало на концерті у Горохові

З року в рік у Будинку Дитячої і Юнацької Творчості міста Горохова підростає суцвіття талантів. У цьому світлому закладі діти почуваються обдарованими співаками, декламаторами, танцюристами, умільцями, художниками, музикантами, співаками...

Леся ВЛАШИНЕЦЬ


І кожного року у березневі дні презентують свої прекрасні і потрібні вміння на творчому звіті. Такі концерти завжди весняно цвітуть вдячною дитячою любов’ю  до своїх захоплень і  керівників 70-ти гуртків БДЮТу.Цьогоріч змістовне дійство красномовно назвали у честь Батьківщини «Ми – це Україна! Україна – це ми!».Цьогоріч змістовне дійство красномовно назвали у честь Батьківщини «Ми – це Україна! Україна – це ми!». Дарунком рідній країні традиційно діяла виставка декоративно-ужиткового мистецтва, облаштована з витонченою авторською фантазією методиста Наталії Макієнко. На великій експозиції красувалися вироби вихованців керівників гуртків Миколи і Людмили Шешків, Лесі Кравчук, Олени Парфомюк, Мар’яни Костюк, Олександра Дядіо, Валентини Барановської.


Помилуватися своїми найдорожчими прийшли не лише мами і тати, а й бабусі і дідусі, братики і сестрички… Не пожалкували! Зачаровував гармонією звучання дитячих голосів спів зразкового ансамблю бандуристів «Срібні струни»  (керівники Жанна Шевчук, Марія Стецюк), гурту «Щедрик» і його молодшої групи (керівник Людмила Гетьманчук), вокального ансамблю «Веселі нотки» (керівник Тарас Гриб). Серед пісенного розмаю цих колективів, оздобленого хореографічним супроводом елегантної «Мрії» (керівник Леся Кравчук), до бурхливих овацій сподобалися виступи вихованців Олександра Шепшелея, представлені оригінальними  композиціями «Ми – щасливі діти» (виконавці Ольга Ліпковська, Таїсія Харчук, Олександра Романюк) і «Веселковий світ дитинства», учасниками якої талановитий музикант презентував більше 30-ти дітей-солов’їв.А це грає Олександра ВОЗНЮК.


Були натхненними декламатори Анастасія Поліщук, Роман Шостак, Дарина  Сцьольна (керівники Оксана Бабій, Світлана Сов’як) і  виконавці милозвучних пісень-солісти гурту «Щедрик» Лідія Сукманська, Назар Лахтюк, Дарина Сцьольна (керівник Людмила Гетьманчук). Розцвітала і весна, і людські серця духовністю, коли на улюблених інструментах чарівні мелодії виконували солісти оркестру народних інструментів Олександра Вознюк і Валентин Шешко (керівник Богдан Шкорупський, концертмейстер Леся Голдованська), солістка зразкового ансамблю бандуристів Анастасія Юрчук (керівник Марія Стецюк), одна з наймолодших музиканток Настя Гань (керівник Наталія Бадко). Як завжди, граціозними бачилися виконавиці сучасних па з ансамблів «Мрія» і «Посмішка» (керівник Леся Кравчук), «Зозулині черевички» (керівник Зоя Попович), запальними – колективи народного танцю «Калинонька» і «Водограй» (керівник Василь Юрчук), «Червона калина» (керівник Любов Дмитрук).Квіти для Світлани СОВ’ЯК дарує Олександр ШЕПШЕЛЕЙ.


Номери концертної програми майстерно переплітала віршованими рядками ведуча Дарія Ріполовська. Словами вдячності за подаровану мистецьку насолоду високу оцінку творчому звітові БДЮТ м.Горохова висловила методист відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Олена Підлужна – голова журі, у складі якого працювали знані музиканти району Ігор Касько і Валерій Окис. А ось директорові цього сонячного від дитячих емоцій закладу, режисеру-постановнику всіх змістовних дійств, чарівній жінці Світлані Сов’як колеги щиро дякували за організаторський хист, почуття колективізму, професіоналізм і вітали з Днем народженням букетом із квітів та найгарніших побажань.


На головному фото: співають вихованці Олександра Шепшелея.


Фото Лесі ВЛАШИНЕЦЬ.