Кількість жертв сходження селю в Колумбії перевищила 300 осіб, сотні зникли безвісти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Кількість жертв сходження селю в Колумбії перевищила 300 осіб, сотні зникли безвісти

Жертвами сходження селевого потоку в районі колумбійського міста Мокоа в суботу стали понад 300 осіб, сотні людей досі вважаються зниклими безвісти, повідомила місцева влада

Про це передає УНН з посиланням на ВВС.


Щонайменше 2,5 тисячі осіб наразі перебувають у тимчасових притулках.


Рятувальники продовжують пошук жертв, які опинилися похованими під уламками. У пошуково-рятувальних операціях беруть участь понад 1100 колумбійських солдатів і поліцейських.Щонайменше 2,5 тисячі осіб наразі перебувають у тимчасових притулках.Колумбійський уряд доручив провести розслідування події. Слідчі мають з'ясувати, чи були дотримані будівельні норми і наскільки чиновники були підготовлені до дій під час стихійних лих.


"Йдеться не про покарання, а про запобіжні заходи", - пояснив колумбійський чиновник, який ініціював розслідування.


Деякі райони Мокоа досі без води і електрики, для боротьби з мародерами спрямовано поліцейське підкріплення.


Сильні проливні дощі, що тривали кілька годин, привели до того, що річки в регіоні вийшли з берегів. Селеві потоки були викликані в основному розливом вод річки Мокоа і її приток.


Рятувальники повідомляють, що погані погодні умови ускладнюють пошук постраждалих. Також сильно утруднений доступ до постраждалих районів - багато мостів в регіоні зруйновані, пошкоджені дороги.


Нагадаємо, раніше було відомо про 270 жертв.