На Всеукраїнський фестиваль дитячого футболу до Ковеля з’їхалося 24 команди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
На Всеукраїнський фестиваль дитячого футболу до Ковеля з’їхалося 24 команди

Волинь-нова

На Всеукраїнський фестиваль дитячого футболу до Ковеля з’їхалося 24 команди

На час весняних канікул у місто завітав десятий ювілейний Всеукраїнський фестиваль футболу серед дитячих команд

Традиційно організаторами цього заходу виступили міський центр «Спорт для всіх» та футбольний центр «Ковель-Волинь» за підтримки виконавчого комітету міської ради, а також Ковельської міської та Волинської обласної федерацій футболу, інформує сайт Ковельської міськради.
Змагання проходили у двох вікових групах – 2005-2006 та 2008-2009 років народження. На захоплюючий спортивний форум з’їхались 24 команди з Києва, Київської області, Луцька і Ковеля.Змагання проходили у двох вікових групах – 2005-2006 та 2008-2009 років народження. На захоплюючий спортивний форум з’їхались 24 команди з Києва, Київської області, Луцька і Ковеля.Ігри проходили на спортивних майданчиках фізкультурно-оздоровчого комплексу, ЗОШ №2, ЗОШ № 7 та ЗОШ № 12. Всього у змаганнях одночасно взяли участь понад 350 дітей. Більшість колективів прибули до Ковеля заздалегідь, аби провести навчально-тренувальні збори. Щоденні дворазові заняття доповнювалися низкою товариських зустрічей з місцевими командами, що сприяло підвищенню спортивної майстерності та налагодженню дружніх стосунків між юними футболістами.
Протягом трьох днів кипіли неабиякі баталії на спортивних майданчиках. Варто зазначити, що матчі проходили при палкій підтримці численних глядачів, що приїхали вболівати за земляків.
За підсумками у віковій категорії 2005-2006 років народження переможцями стали гравці ФК «Волинь» (м. Луцьк), другими –ФК «Волинь-2» (м. Луцьк), третіми - ФК «Волинь-2006» (м. Луцьк).
У категорії 2008-2009 років народження перемогу святкувала команда «Чемпіон - Дарниця», друге місце у ФЦ «Ковель-Волинь», третє - «Адреналін» (м.Луцьк).
У всіх групах Ковель достойно представляли п’ять дитячих команд ФЦ «Ковель - Волинь», які готували до змагань тренери Роман Лис, Віктор Романчук, Юрій Романчук та Роман Жерш.