На Рівненщині – пожежа на комбінаті хлібопродуктів (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
На Рівненщині – пожежа на комбінаті хлібопродуктів (фото)

Волинь-нова

На Рівненщині – пожежа на комбінаті хлібопродуктів (фото)

Надзвичайну подію «організували» з навчальною метою

Сьогодні, 6 квітня, на території Дубенського комбінату хлібопродуктів рятувальники провели планові тактико-спеціальні навчання. За тактичним задумом пожежа сталася в складі № 15 Дубенського комбінату хлібопродуктів, повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.Рятувальники провели розвідку в ході якої евакуювали, з приміщення Дубенського КХП умовного потерпілого.На місце виклику першими прибули співробітники добровільної пожежної дружини об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочали боротьбу з вогнем. За кілька хвилин після виклику, прибули вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубно.


Рятувальники провели розвідку в ході якої евакуювали, з приміщення Дубенського КХП умовного потерпілого. Після чого рятувальники приступили до ліквідації пожежі з подачею 4 водяних стволів. Завдяки злагодженим діям умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.


До навчань було залучено 5 чоловік персоналу об’єкту та 2 одиниці техніки 5-ї державної пожежно-рятувальної частини та 9 чоловік особового складу.