Екс-командир роти «Торнадо» Онищенко отримав 11 років за гратами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Екс-командир роти «Торнадо» Онищенко отримав 11 років за гратами

В Оболонському райсуді оголосили вирок

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.


Згідно з вироком, екс-командира роти "Торнадо" Руслана Онищенка засуджено до 11 років позбавлення волі, екс-заступника командира роти "Торнадо" Миколу Цукура засуджено до 9 років позбавлення волі, а колишнього бійця "Торнадо" Данила Ляшука на прізвисько "Моджахед" засуджено до 10 років позбавлення волі.Вони також зобов'язані виплатити 7 750 гривень судових витрат з кожного.Ілля Холод (Холод) - 9 років;


Борис Гульчук (Бізон) - 9 років;


Максим Глєбов (Ахіллес) - 9 років;


Анатолій Пламадяла (Сем) - 8 років.


Микита Кущ (Кущ) - 9 років.


Четверо бійців отримали умовні терміни: Андрій Демчук (Вольф), Роман Іваш (Повільний), Микита Свиридовський (Слон), Юрій Шевченко (Рем).


Торнадівців "визнали винними у викраденні людей, автотранспорту, тортурах, задоволенні статевої пристрасті неприродним шляхом, незаконному проникненні в житло та інших злочинах.


Усі вони позбавлені міліцейських звань.


При цьому з усіх підсудних суд зняв звинувачення у створенні злочинної організації. Вони також зобов'язані виплатити 7 750 гривень судових витрат з кожного.


Прокурори та адвокати заявили, що не згодні з рішенням суду і подаватимуть апеляцію.


Нагадаємо, що 17 червня 2015 року затримано, а 18 червня було заарештовано вісьмох бійців роти "Торнадо" за підозрою у вбивствах, згвалтуваннях та інших важких злочинах, в тому числі і командира Руслана Онищенка.