Волинський політолог розповів, що вирішуватимуть новопризначені заступники мера Луцька - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
Волинський політолог розповів, що вирішуватимуть новопризначені заступники мера Луцька

Волинь-нова

Волинський політолог розповів, що вирішуватимуть новопризначені заступники мера Луцька

Луцька міськрада обрала першим заступником мера екс-голову Ківерцівської районної ради Григорія Недопада ("Українське об'єднання патріотів"), заступниками мера - Костянтина Петрочука (Радикальна партія), начальника юридичного управління Луцької міської ради Олександра Рачкова і депутата міськради Григорія Пустовіта ("Батьківщина").

Виконавчий директор Асоціації відкритих міст Михайло Наход вважає, що ці політики відкриють "перший Зрозуміло, що це не команда, яка здатна злагоджено працювати і вирішувати проблеми.конверт" і будуть працювати відповідно до "першої інструкції".


Про це політолог написав на своїй сторінці у "Фейсбуці". 


"Міського голови у Луцьку немає, є секретар ради - виконувач обов'язків міського голови, і є вже нові заступники. Зрозуміло, що це не команда, яка здатна злагоджено працювати і вирішувати проблеми, що накопичились у місті. Це тимчасові політичні партнери з яких важко буде щось спитати", - вважає Михайло Наход.