Дональд Трамп про обстріл крилатими ракетами Сирії: «Я наказав здійснити цю акцію і можу повторити» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Дональд Трамп про обстріл крилатими ракетами Сирії: «Я наказав здійснити цю акцію і можу повторити»

Волинь-нова

Дональд Трамп про обстріл крилатими ракетами Сирії: «Я наказав здійснити цю акцію і можу повторити»

Президент США попередив американський Конгрес про можливість нових атак «у міру потреби»

Про це йдеться в оприлюдненому 8 квітня листі на ім’я спікера Палати представників Пола Раяна та тимчасового голови Сенату Орріна Хатча, повідомляє «Радіо Свобода».Союзники Вашингтона у НАТО і в регіоні висловили підтримку діям США у Сирії.«Я наказав здійснити цю акцію, щоб погіршити здатність сирійської армії проводити подальші атаки з застосуванням хімічної зброї... тим самим сприяючи стабільності в регіоні і запобігаючи погіршенню нинішньої гуманітарної катастрофи», – пояснив мотиви свого рішення президент США.


Далі в листі він вказав, що Сполучені Штати «вживатимуть додаткових заходів, у міру потреби і доцільності, переслідуючи свої важливі національні інтереси».


Нагадаємо, американські есмінці USS Porter і USS Ross в ніч проти п’ятниці випустили 59 ракет по аеродрому сирійських урядових сил Шайрат у відповідь на хімічну атаку сили Башара Асада цього тижня.


Після цього президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що ракетний удар США по об’єктах у Сирії є агресією і завдає шкоди російсько-американським відносинам і спільній боротьби з тероризмом.


Союзники Вашингтона у НАТО і в регіоні висловили підтримку діям США у Сирії.