На Закарпатті 10-річна дитина виходить заміж (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

На Закарпатті 10-річна дитина виходить заміж (відео)

У Виноградівському районі Закарпатської області влаштовують весілля 10-річної дівчинки, її нареченому - 13 років

10-річна дівчинка з Виноградівського району ще навіть не навчилася читати й писати, а вже за кілька місяців у неї весілля. Про це передає ЗакарпатPost, передає «Обозреватель».


Вона не знає, скільки років нареченому, але готова йти з ним під вінець. Чоловіка для доньки обрали батьки. Наразі вона навчається у другому класі. Мама запевняє, що судженого знайшли дитині хорошого, а саме чоловіки у них працюють, аби забезпечити родину.Коментуючи сюжет, люди обурюються надвеликими статками сім'ї.Батько дівчинки Олександр Богар розповідає, що їздить на заробітки в Росію, займається переважно будівництвом. Разом з дорослими на сезонні роботи їздять і 15-річні хлопчики, адже більшість із них у такому віці вже мають дружин. Більше того, привчають заробляти навіть 12-річних підлітків.


Навіть для того, щоб гарно одягати жінок, ромським чоловікам треба добре потрудитись.


«Такі сукні коштують недешево. Це – ручна робота. Їх шиють на замовлення. Приблизна вартість одного наряду – 500 доларів», - зізнається Малена Богар, мама нареченої.


Відзначимо, що за добу відео про підготовку до весілля 10-річної ромки переглянуло понад 11 тисяч користувачів. Коментуючи сюжет, люди обурюються надвеликими статками сім'ї, є чимало расистських висловлювань.