Волонтер стверджує, що ЗСУ можуть звільнити Пікузи (Комінтернове) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Волонтер стверджує, що ЗСУ можуть звільнити Пікузи (Комінтернове)

На Маріупольському напрямку проросійські бойовики підперті до Пікуз і Саханки

Про це повідомив волонтер Серж Марко, – повідомляє ЗІК з посиланням на ghall.com.ua.Морпіхи крок за кроком визволяють українську землю.«Ще трохи – і морпіхи зайдуть в Пікузи, чорні берети, які сидять у Широкино, можуть зробити ривок на Безіменне, а піхота, що знаходиться вище в секторі, може закрити прохід біля Докучаєвська. І лінія фронту обвалиться», – пише він.


За словами волонтера, вихід морської піхоти на оперативний простір за Докучаєвськом і Саханкою ставить під питання саме існування сектору, оскільки противнику банально не буде за що воювати.


«Йому (ворогові – ред.) буде простіше відступити до Новоазовска подалі від Маріуполя, уникнувши протистояння на незручних для нього рубежах», – зазначив Марко.


Волонтер підкреслив, що морпіхи під Маріуполем працюють: вони крок за кроком, з кожним новим окопом, з кожною новою позицією повертають ще кілька сотень метрів української землі.


Також він нагадав, що ще влітку 2016-го Водяне не повністю контролювалося ЗСУ. Зараз Водяне – вже другий ешелон. Морпіхи пішли вперед, зайняли нові позиції і обклали передові позиції бойовиків.