Маріупольці готуються до оборони рідного міста - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Маріупольці готуються до оборони рідного міста

Волинь-нова

Маріупольці готуються до оборони рідного міста

Найбільше захоплення викликали практичні заняття з підривної справи

На полігоні неподалік Маріуполя, пройшли практичні заняття із загоном самооборони міста. Заняття були організовані за ініціативи Координаційного центру патріотичних сил «Новий Маріуполь» та за підтримки командира оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» полковника Олександра Нестеренка, повідомляє Прес-центр штабу АТО.


У визначений час військовослужбовці розгорнули навчальні місця для проведення занять з вогневої підготовки, тактичної медицини, військової топографії та підривної справи. До проведення занять із загоном самооборони залучили досвідчених інструкторів з бойовим досвідом.Це надзвичайно важливо, що заняття проводять саме військові, які мають великий практичний досвід бойових дій.– Це надзвичайно важливо, що заняття проводять саме військові, які мають великий практичний досвід бойових дій, і можуть багато чому навчити нас, хоча і вмотивованих, але цивільних людей, – говорить координатор Координаційного центру Марія Подибайло. – За час тісної співпраці зі Збройними Силами, близько 300 чоловік пройшли підготовку в загоні самооборони, більше ста із них наразі проходять службу у Збройних Силах України та Національній гвардії.


Заняття пройшли змістовно та цікаво, самооборонці показали непогані результати практичних стрільб зі стрілецької зброї та удосконалили уже наявні навички надання першої медичної допомоги в бойових умовах та орієнтуванні на місцевості. А найбільше захоплення у маріупольців викликали практичні заняття з підривної справи, під час яких їм продемонстрували електричний та вогневий способи підриву зарядів при знищені саморобних та інженерних вибухових пристроїв.


– Такі практичні заняття важливі для нас, ми щотижнево навчаємось в нашому Координаційному центрі, але саме практичні заняття спільно з військовими надзвичайно необхідні та корисні, – ділиться враженнями учасник зборів Дмитро Шурда.


У свою чергу полковник Олександр Нестеренко підкреслив, що особовий склад оперативно-тактичного угрупування готовий і надалі співпрацювати та проводити підготовку загонів територіальної оборони у зоні своєї відповідальності.