Завдяки прокуратурі у державну власність повернуто земельну ділянку у Шацькому районі вартістю понад 240 000 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Завдяки прокуратурі у державну власність повернуто земельну ділянку у Шацькому районі вартістю понад 240 000 гривень

Суд скасував державну реєстрацію прав на цю ділянку в озерному краї

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
Приставши на позицію прокуратури Волинської області, Шацький районний суд задоволив позов заступника прокурора області, пред’явлений в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області до жителя смт. Шацьк.Шацький районний суд задоволив позов заступника прокурора області.Прокурори наполягали на скасуванні державної реєстрації права власності та повернення земельної ділянки вартістю 241 тис. грн. державі, адже з’ясували, що громадянин зареєстрував право власності на призначену для ведення особистого селянського господарства ділянку площею 0,15 га в урочищі «Сад» за межами населених пунктів Шацької селищної ради на підставі розпорядження Шацької райдержадміністрації, яке було скасоване.


Відтак завдяки вжитим прокуратурою заходам суд скасував державну реєстрацію прав на цю землю та зобов’язав шачанина повернути ділянку державі.