Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зустрівся із послом Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зустрівся із послом Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем

Волинь-нова

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зустрівся із послом Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем

З робочим візитом на Волині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч

У рамках поїздки у наш край відбулася зустріч з виконувачем повноважень міського голови Ігорем Поліщуком. Участь у розмові взяли також в.о. начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець, Перший секретар Посольства Республіки Хорватія в Україні Єлена Періч, радник Посольства Віталій Запухняк та асистент-перекладач Посла Валентина Люстратова.
Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук привітав гостей у Луцьку, зауваживши, що вперше до нашого міста завітали такі високі гості з Республіки Хорватія. За його словами, такі візити сприяють виходу відносин між двома країнами на новий рівень.
Ігор Поліщук розповів, що Луцьк веде активну співпрацю з закордонними партнерами. Наше місто має 18 міст-партнерів в 11 країнах світу. На жаль, поки нема партнерів у Хорватії.
Виконувач повноважень міського голови відзначив, що співпраця розвивається у культурних обмінах, освітній галузі, спорті та у проектах міжнародної технічної допомоги. Активна робота ведеться у програмі транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”. Яскравим прикладом участі у ньому є модернізований Луцький зоопарк.
Також Ігор Полішук зазначив, що є зацікавленість і у співпраці з партнерами у Республіці Хорватія у рамках міжнародних грантових проектів, обміну досвідом у різних галузях, залученні хорватських інвестицій у економіку Луцька.
Повідомив він і про те, що 20 травня у Луцьку відбуватимуться Дні Європи і запропонував, аби Посольство Республіки Хорватія в Україні надало інформаційні матеріали, щоб лучани мали можливість більше дізнатися про їхню країну.Пообіцяв посприяти, аби у Луцька з'явилося місто-партнер у Хорватії.У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч подякував за можливість зустрітися. За його словами, в України і Хорватії - схожа історія, і наші країни мають багато спільного.
Томіслав Відошевіч зауважив, що між керівництвом наших країн склалися дружні відносини. Однак, є ще куди розвиватися. Важливим моментом є поглиблення економічної співпраці. Зокрема, взаємне залучення інвестицій.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні додав, що нині багато українців, як туристи, відвідують його країну. Проте, він хотів би, аби і його співвітчизники активніше приїжджали в Україну. За його словами, наша країна - дуже гарна, багато лісів та озер, історичних пам'яток.
Також він пообіцяв посприяти, аби у Луцька з'явилося місто-партнер у Хорватії.
На завершення зустрічі виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук вручив гостям символічні подарунки, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.