МЗС Росії скаржиться Штатам на «насильницьку українізацію» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

МЗС Росії скаржиться Штатам на «насильницьку українізацію»

Міністерство закордонних справ Росії вважає, що конфлікт в Україні викликаний спробами націонал-радикалів провести насильну українізацію

Про це йдеться в коментарі Департаменту інформації і друку МЗС Росії у зв’язку з візитом до Росії держсекретаря США Рекса Тіллерсона, повідомляє «Українська правда».В РФ відсутні українські школи, ЗМІ, репресіям піддається єдина українська бібілотека в Москві.«Особливо розраховуємо, що США зможуть, використовуючи свій вплив на Київ, нейтралізувати реваншистські настрої української «партії війни». Вашингтон також міг би спонукати владу України до неухильного виконання своїх зобов’язань за Мінськими угодами, що є єдиним шляхом до врегулювання конфлікту, викликаного спробами націонал-радикалів насильно українізувати всі сфери життя цієї багатоетнічної країни», – сказано у повідомленні.


Нагадаємо, що в Росії живуть понад 190 народів, поміж яких до етнічних українців себе зараховують щонайменше 3 млн громадян цієї країни, але державною мовою спілкування є лише російська. Також в РФ відсутні українські школи, ЗМІ, репресіям піддається єдина українська бібілотека в Москві.