«Укравтодор» шокував даними про неякісно відремонтовані дороги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

«Укравтодор» шокував даними про неякісно відремонтовані дороги

У результаті перевірки технічного стану доріг, на яких у 2016 році проводилися ремонтні роботи, вдалося з'ясувати, що 83% робіт були проведені неякісно, повідомляють у Державному агентстві автомобільних доріг України («Укравтодор»)

Зазначено, що з початку березня фахівці "Укравтодору" і ДП "Дорцентр" провели моніторинг ремонтних робіт на 132 об'єктах в 21 області України. У результаті перевірки вдалося з'ясувати, що тільки 23 об'єкти не мають явних дефектів, 57 об'єктів мають незначні дефекти, а 52 об'єкти мають серйозні недоліки, пише «Експрес».83% робіт були проведені неякісноПовідомляється, що найбільш розповсюдженими дефектами після проведених ремонтних робіт є руйнування та деформації на новому покритті, у тому числі вибоїни, тріщини, розкриття стиків, просідання дорожнього покриття, а також незавершені у повному обсязі роботи. Зазначено, що дефекти також виникають внаслідок технічних помилок, використання невідповідних матеріалів або проведення робіт у невідповідних погодних умовах.
Голова "Укравтодору" Славомір Новак заявляє, що відповідальність за технічні дефекти повністю лежить на підрядниках. Також він додав, що дефекти, які з'являються після виконання робіт, повинні бути усунені підрядниками у рамках гарантії.