У Ковелі влаштували «День краси» для рідних учасників АТО(фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
У Ковелі влаштували «День краси» для рідних учасників АТО(фото)

Волинь-нова

У Ковелі влаштували «День краси» для рідних учасників АТО(фото)

Напередодні світлого Христового Воскресіння у Ковелі продовжили проект «День краси»

Його започаткували працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з волонтерами та власниками салонів краси.Вперше подібний корисний та приємний захід провели з нагоди 8 Березня для дружин загиблих Героїв АТОВперше подібний корисний та приємний захід провели з нагоди 8 Березня для дружин загиблих Героїв АТО. 
Цього разу свято влаштували для членів сімей важкопоранених військовослужбовців. Свою допомогу та підтримку запропонували підприємці Любов Шмельова та Інна Матвійчук - власники перукарні «Фантазія». 
Майстри краси врахували побажання учасників акції. Дружинам мобілізованих бійців зробили зачіски, стрижки, пофарбували волосся. Не залишили без уваги й дітей, яких зробили стильними й гарними.
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність перукарні «Фантазія» за приємний подарунок ковельчанам. 
Запрошуємо усіх бажаючих підприємців приєднатися до проекту та зробити свій внесок у добру справу, повідомляє сайт Ковельської міської ради.