«На двієчку!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
«На двієчку!»

Волинь-нова

«На двієчку!»

Уповноважена Верховної Ради у правах людини Валерія Лутковська вважає незадовільним рівень захисту прав людини в Україні

Про це вона сказала в інтерв’ю «5 каналу».Омбудсмен зазначила, що останнім часом збільшилася кількість дитячого насильства.«На двієчку. Роботи багато», – оцінила Лутковська рівень захисту прав людини в країні.


Омбудсмен зазначила, що останнім часом збільшилася кількість дитячого насильства.


Також гострою залишається проблема захисту соціально-економічних прав українців.


В ефірі «5 каналу» Валерія Лутковська також розповіла, про що їй вдалося домовитися під час переговорів у Мінську.


 «Я перебуваю у Мінську з дуже конкретними питаннями. По цих питаннях мені вдалося домовитися. Це було і переміщення засуджених, з моєю участю їх було перевезено 147 осіб. Ми говорили про долі дітей, я отримала так само претензії з боку представників так званих «ЛНР/ДНР» стосовно ситуації з дітьми на підконтрольній території. Я приїжджаю з дуже конкретними питаннями, які стосуються конкретних сфер моєї діяльності», – повідомила Лутковська.У нас є принцип – ми забираємо всіх, кого нам віддають. Тому що це все громадяни України.11 квітня з тимчасово окупованого російськими найманцями Донецька на підконтрольну Україні територію було вивезено 14 в’язнів.


«Це вже сьома передача і це вже відбувається традиційно по чіткій схемі. Приїжджає два автозаки, приїжджають представники так званої «ДНР» з документами і з людьми. Приїжджають представники Міністерства юстиції і пенітенціарної системи, які забирають і особові справи, і людей. У нас є принцип – ми забираємо всіх, кого нам віддають. Тому що це все громадяни України, які самостійно не могли приймати рішення про переміщення», – зазначила омбудсмен.


Дивимось відео –  https://www.youtube.com/watch?v=VgvGIsml3c8 :