У Луцькому зоопарку показали рись, врятовану з концтабору - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

У Луцькому зоопарку показали рись, врятовану з концтабору

Тварина була в такому стані, що не могла ані їсти, ані пити

Рись зі звіринця-концтабору адаптовується до життя у Луцьку. Працівники зоопарку врешті зафотографували тварину, яка ще дуже насторожено ставиться до людей.


Як відомо, Луцький зоопарк долучився до порятунку тварин, що перебували у пересувному звіринці Давида Худодяна, який залишив тварин напризволяще у клітках на околиці містечка Дубровиця на Рівненщині.Уже з початку квітня рись, чорнобурки та самички вовка й дикобраза живуть у Луцьку.Ведмеді на перетримку до Луцька прибули у березні. А малі хижаки поїхали на лікування та реабілітацію до Рівненського зоопарку і лише після цього прибули до Луцька, де їм вже приготували нові комфортні умови утримання


Коли ж тварин тільки врятували, то у фахівців особливу тривогу викликав стан рисі, яку одразу взяли під опіку ветлікар району. Вона вже нічого не могла ні їсти, ні пити. Тварині спочатку підшкірно вводили вітаміни і глюкозу, щоб підтримати. Вирвати саме її з лап смерті було ой-як нелегко.


Уже з початку квітня рись, чорнобурки та самички вовка й дикобраза живуть у Луцьку. Їх вже могли бачити відвідувачі. Вони активні та веселі.


А от рисі повернення до нормального життя дається значно важче. Вона все ще не довіряє людям. Тож тільки вчора її вдалося зафотографувати працівникам зоопарку. Попри це, співробітники вірять – турбота та любов дуже швидко зроблять донедавна знедолену тварину новою улюбленицею наших відвідувачів.