Кого привітали з Великоднем волинські високопосадовці? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Кого привітали з Великоднем волинські високопосадовці?

Волинь-нова

Кого привітали з Великоднем волинські високопосадовці?

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Григорій Пустовіт взяли участь у святкових Богослужіннях, що відбувалися вчора у храмах міста з нагоди Світлого Христового Воскресіння

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Григорій Пустовіт взяли участь у всенічних Богослужіннях у Соборі Всіх Святих Землі Волинської та Свято-Троїцькому кафедральному соборі, повідомляється на сайті Луцької міської ради.
“У цей день ми маємо можливість багато переоцінити, зрозуміти, що добро перемагає зло", - зазначив Поліщук.Також вони вітали з Христовим Воскресінням громади Римо-Католицької Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Волинського об’єднання церков Християн віри євангельської-п'ятидесятників, Волинського об’єднання церков Євангельських християн-баптистів, Духовного управління християнських церков “Царство боже” в Україні, Німецької Євангелічної – Лютеранської Церкви Христа Спасителя міста Луцька.Звертаючись до вірян, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зазначив, що сьогодні мільйони українців відзначають Воскресіння Христове. За його словами, це одне з найбільших свят для кожної віруючої людини. “У цей день ми маємо можливість багато переоцінити, зрозуміти, що добро перемагає зло. Сьогодні кожного з нас переповнює радість та віра у чудеса. Бажаю усім нам миру і злагоди, міцного здоров'я, добробуту у родинах, радості щодня”, - зазначив він.