Росіяни найчастіше стають фігурантами справ про шпигунство в Німеччині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Росіяни найчастіше стають фігурантами справ про шпигунство в Німеччині

З 123 підозрюваних в шпигунстві, 27 виявилися росіянами


На другому місці за кількістю звинувачень у шпигунстві йдуть громадяни Ірану, на третьому – Туреччини та Китаю.За останні 10 років у Німеччині було порушено 123 справи про шпигунство в 27 з яких фігурують росіяни. Про це повідомляють німецькі ЗМІ, посилаючись на запит у міністерство внутрішніх справ Німеччини, пише Дзеркало тижня з посиланням на DW.


На другому місці за кількістю звинувачень у шпигунстві йдуть громадяни Ірану, на третьому – Туреччини та Китаю. Після цього слідують сирійці, а за ними громадяни США. Всього сімох американців звинувачували в шпигунстві в Німеччині за останні десять років.


Раніше повідомлялося, що в іспанській Барселоні місцеві правоохоронці затримали 36-річного уродженця Санкт-Петербурга Петра Левашова. Російського програміста в США підозрюють у хакерських атаках, у тому числі вчинених в ході виборчої кампанії 2016 року.


Нагадаємо, в березні цього року Міністерство юстиції США звинуватило чотирьох осіб у створенні великих пробоїв в системі онлайн-безпеки, які призвели до злому сотень мільйонів поштових скриньок користувачів ресурсу Yahoo. При цьому одного з підозрюваних затримали в Канаді, ще троє знаходяться в Росії.


Директор ФБР Джеймс Комі також повідомив про те, що сервери Національного комітету Республіканської партії США піддавалися атакам хакерів, пов'язаних з російськими спецслужбами.