Проект українського фотографа Чекменьова зі знімками поранених воїнів зібрав близько 400000 доларів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Проект українського фотографа Чекменьова зі знімками поранених воїнів зібрав близько 400000 доларів

Волинь-нова

Проект українського фотографа Чекменьова зі знімками поранених воїнів зібрав близько 400000 доларів

Кошти витратять для лікування і підтримки поранених

Проект українського фотографа Олександра Чекменьова "WAR-TORN 2014-2015" представляє фотографії поранених у боях з російськими окупантами українських військовослужбовців, які проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі в Києві. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку проекту "WAR-TORN 2014-2015".


"Ці фотографії були зроблені в Головному військовому клінічному госпіталі в Києві. Це українські військовослужбовці, але деякі з них члени добровільних батальйонів, які пропонують додаткову підтримку армії. Всі вони були поранені в боях з проросійськими сепаратистами в Донецькій і Луганській областях. Більшість людей у Києві почуваються безпечно і віддалені від бойових дій на сході. Але травми тих, хто проходить лікування у військовому госпіталі, свідчать про тяжкість бойових дій. Багато з чоловіків втратили кінцівки, і в екстремальних випадках можуть перебувати на госпіталізації протягом року. Серія містить 50 портретів. Один з проектів був зроблений як допомога пораненим солдатам і фонд зібрав близько $ 400000 для їх лікування і підтримки", - йдеться на сайті Олександра Чекменьова.