Головний коп України взявся саджати по-справжньому – сакури в Ужгороді (фото+відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Головний коп України взявся саджати по-справжньому – сакури в Ужгороді (фото+відео)

Волинь-нова

Головний коп України взявся саджати по-справжньому – сакури в Ужгороді (фото+відео)

Акціє символізує підтримку української поліції з боку Японії

Сьогодні, 18 квітня, Голова Національної поліції України Сергій Князєв та заступник глави місії, міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада, спільно з представниками обласної та міської влади, у межах співпраці поліції України та влади Японії висадили сакури у місті Ужгород, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.У межах цього проекту в більш як 20 українських містах з’явиться 2500 дерев сакури. Усі вони стануть символом того, що Японія готова підтримати реформи Нацполіції України.За ініціативи Національної поліції України та Посольства Японії в Україні, а також за сприяння міської ради Ужгорода, представники обласної, міської влади, поліції та дипломатичних місій висадили сакури. Захід відбувся біля пам’ятника загиблим працівникам внутрішніх справ на Православній набережній у місті Ужгород.


Загалом у межах всеукраїнського проекту, започаткованого посольством Японії в Україні, в Ужгороді планується висадити 50 сакур. Сьогодні в обласному центрі Закарпаття побільшало на 30 дерев, ще 20 з’являться вже осінню. У межах цього проекту в більш як 20 українських містах з’явиться 2500 дерев сакури. Усі вони стануть символом того, що Японія готова підтримати реформи Нацполіції України.


Акція «Посади сакуру» відбувається під егідою поліції України та поліції Закарпатської області. Саме тому місцем її проведення обрали набережну біля монументу загиблим правоохоронцям.


За словами Голови Національної поліції України Сергія Князєва, в поліції України вже налагоджена співпраця з Урядом Японії.


«Їхня допомога – дієва і миттєва. Нам це до вподоби, тому що вони не пропонують свою модель реформування поліції, а запитують, чим вам допомогти, конкретними діями і конкретними заходами», – розповів він.


У посадці сакур також взяли участь головний поліцейський Закарпаття Роман Стефанишин, вихованці Перечинської школи-інтернату – підшефного ГУНП в Закарпатській області навчального закладу, керівники структурних підрозділів поліції.


Заступник глави місії, міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харадапід час спілкування із журналістами наголосив  на тому, що влада Японії підтримує бажання поліції України до самовдосконалення та із задоволенням розвиватиме співпрацю між нашими країнами у майбутньому.