5 голів Роналду здолали «Баварію» (Відео)

Хоча чемпіон Німеччини взяв реванш і поступився лише в додатковий час

Петро ПАС

Ліга чемпіонів-2017. Чвертьфінал. «Реал» (Іспанія) – «Баварія» (Німеччина) – 4:2, у додатковий час (0:1 – Роберт Левандовскі, 53, з пенальті; 1:1 – Кріштіану Роналду, 76; 1:2 – Серхіо Рамос, 78, автогол; 2:2 – Кріштіану Роналду, 104; 3:2 – Кріштіану Роналду, 110; 4:2 – Марко Асенсіо, 112). Перша гра – 2:1.

Форвард мадридського «Реалу» Кріштіану Роналду оформив хет-трик у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії» (а загалом забив німецькому чемпіону у 2 матчах аж 5 голів) і став першим футболістом, котрий відзначився 100 голами у поєдинках Ліги чемпіонів.

Кріштіану Роналду став першим футболістом, котрий відзначився 100 голами у поєдинках Ліги чемпіонів.

Для цього йому знадобилося 137 матчів, хоча свій перший м’яч у найпрестижнішому європейському турнірі він забив лише у 27-му поєдинку – це було у футболці англійського «Манчестер Юнайтед» в переможному матчі проти італійської «Роми» – 7:1.

Зазначимо, що найближчим переслідувачем португальця за кількістю голів в Лізі чемпіонів (без врахування кваліфікації) є представник «Барселони» Ліонель Мессі – 94 забиті м’ячі.

В іншому чвертьфінальному матчі чемпіон Англії «Лестер Сіті» зіграв удома в нічию 1:1 з іспанським «Атлетіко» і вилетів із турніру, адже на виїзді поступився 0:1.

Сьогодні о 21:45 грають «Барселона» – «Ювентус» (перша гра закінчилась із рахунком 0:4) і «Монако» – «Боруссія» Дортмунд (3:2).