Українська армія займає 8 місце у Європі за обороноздатностю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Українська армія займає 8 місце у Європі за обороноздатностю

Україна витрачає на оборону 5% ВВП щороку

Президент України Петро Порошенко заявив, що українська армія займає 8 місце у Європі за обороноздатності. Про це повідомляє прес-служба глави, пише РБК-УКраїна.Українська армія, яка не тільки зіткнулася з агресією Російської Федерації, але і здатна її ефективно стримувати."Якщо вам потрібен той, хто керується принципами, а не страхом, то погляньте на Україну. Щорічно на оборону ми витрачаємо 5% нашого ВВП - більше, ніж деякі члени НАТО. Сьогодні, українська армія займає 8 місце у Європі", - заявив Порошенко.


За його словами, це єдина армія, яка не тільки зіткнулася з агресією Російської Федерації, але і здатна її ефективно стримувати.


"Кремль одержимий своїм імперіалістичних минулим. Прагнення Росії до гегемонії не зупиниться на Україні. Вчора це були Придністров'я та Грузія. Сьогодні Україна і Сирія. Хто ж наступний?", - резюмував президент.


Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяві Петра Порошенка, що без санкцій Заходу агресія Російської Федерації продовжилася б вглиб Європи. Президент вважає, що Путін почав військові дії з "почуття безкарності".