Прокуратура Волині наполягатиме на взятті під варту директора заводу у Ковелі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Прокуратура Волині наполягатиме на взятті під варту директора заводу у Ковелі

Керівник тамтешньої філії державного підприємства «Укрветсанзавод» завдав довкіллю збитків на 1,8 млн грн

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Ковельська місцева прокуратура Волинської області отримала дозвіл суду на затримання директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» з метою приводу до суду для вирішення питання про обрання йому запобіжного заходу.


Прокурори наполягатимуть на взятті посадовця, який наразі перебуває в розшуку, під варту. Прокурори наполягатимуть на взятті посадовця, який наразі перебуває в розшуку, під варту.Як уже повідомлялося, керівнику підприємства оголошено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 239 КК України).


Встановлено, що посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі, чим спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також спричинив йому шкоду на суму більш ніж 1,8 млн. грн.


Зауважимо, що 7 квітня 2017 року суд дав дозвіл на знищення речових доказів у провадженні (трупів тварин та відходів тваринного походження, накопичених на території заводу) та доручив це Ковельській міській раді за умови дотримання санітарних норм при координації робіт Держпродспоживслужбою.


Триває досудове розслідування.