У Луцьку патрульні пояснили міськраді, хто відповідає за автогонщиків на пішохідній вулиці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

У Луцьку патрульні пояснили міськраді, хто відповідає за автогонщиків на пішохідній вулиці

Радять почати з облаштування місць для паркування та придбання евакуатора

Патрульна поліція Луцька на своїй сторінці у Facebook дала відповідь на закиди заступника міського голови:


«Міська рада досі не забезпечила умови щодо обмеження проїзду вулицею Лесі Українки, відповідно до правил дорожнього руху.


Окрім того, в цьому районі відсутні місця для паркування автомобілів, а це – також компетенція міської влади.Усі повинні зрозуміти, що Патрульна поліція патрулює, тобто рухається містом, виявляючи правопорушення та запобігаючи їм.Окремо виставити екіпаж патрульних на конкретній вулиці змоги немає. Усі повинні зрозуміти, що Патрульна поліція патрулює, тобто рухається містом, виявляючи правопорушення та запобігаючи їм.


Та й загалом це нелогічно, оскільки варто спочатку усунути причини, які спричиняють дану проблему, а не лише звинувачувати інших. Зокрема, в першу чергу, обмежити проїзд даною вулицею, що є в компетенції міської влади.


Що ж до слів про вибірковість і дорогі автівки, то зазначимо, що на вулиці Лесі Українки їздять абсолютно різні автомобілі, і це може підтвердити кожен мешканець, а вибірковості в роботі Патрульної поліції ніколи не було й не буде, – про це також усі знають.


Якщо ж на когось і виносили постанови за порушення ПДР на вулиці Рівненській, то це не було і не могло бути вибірковим. Для Патрульної поліції Луцька усі громадяни рівні перед Законом, ми абсолютно добре знаємо свої обов’язки і виконуємо в межах компетенції покладені на нас повноваження.


Також нагадуємо, що влада досі не забезпечила місто евакуатором, тож це ускладнює можливості притягнення правопорушників до відповідальності.


Відтак, ми готові до діалогу та конструктивної співпраці, аби спільно знайти вирішення даних проблем».