Швидше, ніж очікувалося: ясновидець назвав дату початку Третьої світової - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Швидше, ніж очікувалося: ясновидець назвав дату початку Третьої світової

Португальський містик Гораціо Вильегас, який раніше передбачив перемогу Дональда Трампа на президентських виборах у США, назвав точну дату початку Третьої світової війни вже цьогоріч

Про це повідомляє «Обозреватель».
За словами екстрасенса, світовий ядерний конфлікт за участю США, Росії, КНДР і Китаю може початися 13 травня, в день 100-річчя явлення Діви Марії в португальській Фатімі.У 2015 році він заявив, що Дональд Трамп стане президентом США, і принесе в світ війну.
Вильегас заявив, що війна «буде спустошувати світ протягом шести місяців», оскільки востаннє Марія нібито була в португальському селі 13 жовтня 1917, попередивши, що «війна (Перша світова - ред.) йде до кінця, і солдати скоро повернуться в їхні будинки».
Як відомо, Вильегас стверджує, що всі його прогнози правильні. Наприклад, у 2015 році він заявив, що Дональд Трамп стане президентом США, і принесе в світ війну. Також містик передбачив і що США нападе на Сирію і зіпсує відносини з Росією, Північною Кореєю і Китаєм.