Представники НАБУ розповіли волинським студентам як ловити корупціонерів (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Представники НАБУ розповіли волинським студентам як ловити корупціонерів (відео)

Зустріч відбулася в межах Всеукраїнської інформаційної кампані] НАБУ і Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй «Студенти проти корупції»

Олег КРИШТОФСтудентам розповіли про основні етапи української антикорупційної реформи. Серед іншого представники НАБУ запросили усіх долучатися до антикорупційного руху.«З корупцією можливо боротися», – переконували молодь організатори проекту, спираючись на досвід іноземних країн, зокрема Румунії.


 


Студентам розповіли про основні етапи української антикорупційної реформи. Серед іншого представники НАБУ запросили усіх долучатися до антикорупційного руху.


На питання молодих волинян відповідав заступник директора НАБУ Анатолій Новак. Керівник намагався виглядати своїм хлопцем, звертався до студентів на «ти», перепитував скільки разів вони підтягуються на перекладині, перебивав спікерів.


Загалом такі зустрічі були заплановані в 13 українських вишах з метою підвищення рівня обізнаності студентів про хід антикорупційної реформи в країні.