Нафта дорожчає на даних про скорочення її запасів у США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Нафта дорожчає на даних про скорочення її запасів у США

Brent подорожчала до $53,14 за барель, WTI - до $51,01 за барель

Нафта дорожчає в четвер на тлі даних статистики від міненерго США щодо скорочення запасів "чорного золота" в країні, повідомляє УНІАН з посиланням на Прайм.Комерційні запаси нафти в США (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 14 квітня, знизилися на 1 мільйон барелів."Станом на 07:19 вартість червневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,40% - до 53,14 долара за барель. Ціна червневих ф'ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,31% - до 51,01 долара за барель", - йдеться в повідомленні.


Зазначається, що комерційні запаси нафти в США (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 14 квітня, знизилися на 1 мільйон барелів, або на 0,2% - до 532,3 мільйона барелів. При цьому експерти очікували більшого зниження - на 1,47 мільйона барелів, або на 0,28%, до 531,93 мільйона барелів.


Стримало подорожчання нафти збільшення запасів бензину в країні. Індикатор зріс на 1,5 мільйона барелів, або на 0,7% - до 237,7 мільйона барелів. Аналітики очікували зниження показника на 2 мільйони барелів. Експерти зазначають, що зростання запасів бензину нетипове для даного сезону.


"У США зараз почався... період, коли запаси (нафти і нафтопродуктів - ред.) знижуються (під час літнього сезону), тому несподівана невідповідність (даних щодо запасів бензину очікуванням аналітиків - ред.) зробило сильний тиск на нафтові ціни", - цитує агентство Рейтер думку аналітика Rivkin Securities Джеймс Вудс (James Woods).