У Росії після побиття помер журналіст, який писав про минуле Путіна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

У Росії після побиття помер журналіст, який писав про минуле Путіна

У фільмі «Хуізмістерпутін» Андрущенко розповів про кримінальні зв'язки президента РФ

У Росії помер відомий журналіст і співзасновник газети "Новий Петербург" 73-річний Микола Андрущенко. З 9 березня він перебував у лікарні, куди його привезли після побиття. Журналіст писав про "бандитський Петербург" і розповідав про минуле Володимира Путіна, повідомляє LB.ua з посиланням на агентство Rfi.Головний редактор "Нового Петербурга" Денис Усов припустив, що причиною нападу на Миколу Андрущенка могли стати гострі публікації газети.9 березня Андрущенка підібрала на вулиці машина "швидкої допомоги". Журналіста, який йшов на ділову зустріч, побили невідомі. У лікарні йому зробили операцію, понад два тижні він перебував у стані штучної коми.


Головний редактор "Нового Петербурга" Денис Усов припустив, що причиною нападу на Миколу Андрущенка могли стати гострі публікації газети.


Андрущенко багато писав про "бандитський Петербург" 90-х, про кримінального авторитета Володимира Кумаріна, якого, за його словами, бачив у приймальні Путіна в пітерській мерії. Андрущенко також виступив у популярному документальному фільмі "Хуізмістерпутін" (2015). У фільмі журналіст, який на початку 90-х був депутатом Лєнсовєта, розповідав про те, що Володимир Путін був "смотрящим" за мером Анатолієм Собчаком, а також про те, що у Путіна "практично не було друзів серед нормальних людей, але зате траплялися друзі серед кримінального світу".