«Укрпошта» готує законопроект, який дозволить їй вести фінансову діяльність - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

«Укрпошта» готує законопроект, який дозволить їй вести фінансову діяльність

Смілянський планує створення поштового банку


"ПАТ "Укрпошта" має намір у травні поточного року подати до Верховної Ради України пропозицію дозволити їй вести фінансову діяльність/Компанія "Укрпошта" готує законопроект, який дозволить їй здійснювати фінансову діяльність. Про це на Українському інфраструктурному форумі розповів генеральний директор компанії Ігор Смілянський, пише LB.ua.


"ПАТ "Укрпошта" має намір у травні поточного року подати до Верховної Ради України пропозицію дозволити їй вести фінансову діяльність", - розповів він учасникам форуму.


Компанія "Укрпошта", яка розпочала роботу з 1 березня 2017 року, є наступником однойменного державного підприємства поштового зв'язку. Вона існує як окреме підприємство з 1994 року. Зараз вона налічує понад 12 тисяч об'єктів зв'язку, більш ніж 73 тисячі співробітників.


З липня 2016 року "Укрпошту" очолює обраний на конкурсі генеральний директор Ігор Смілянський, який має досвід роботи в провідних світових консалтингових компаніях. У серпні того ж року він заявив, що планує зробити акцент на розвитку e-commerce і розширенні фінансових послуг за рахунок створення поштового банку.