Австрійський колега Гройсмана підробляє доставкою піци (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Австрійський колега Гройсмана підробляє доставкою піци (відео)

Ідея сподобалася далеко не всім

Канцлер Австрії Крістіан Керн вирішив збільшити свою популярність і поспілкуватись з людьми, розносячи їм піцу. Але у багатьох австрійців такий крок викликав невдоволення, повідомляє УНІАН з посиланням на The Local.


В інтернеті було поширено відео, на якому Крістіан Керн приносить австрійцям піцу, замовлену ними в одній з піцерій, та розмовляє з ними про їхні проблеми.Однак у соціальних мережах австрійці критикують канцлера, зокрема, за те, що першим «випадковим» чоловіком, який отримав піцу, насправді є функціонер партії Керна. 


«Я хочу знати, що рухає людьми і чого вони очікують від політиків. На жаль, ніхто не приходить до мене в держканцелярію.... Так що у мене з’явилася хороша ідея прийти у ваш дім», – каже Керн у відео.


Однак у соціальних мережах австрійці критикують канцлера, зокрема, за те, що першим «випадковим» чоловіком, який отримав піцу, насправді є функціонер партії Керна. 

Натомість представник партії Керна заявив, що жоден з людей на відео не знав про прихід канцлера.


Через цю ситуацію в австрійських ЗМІ з’явилися припущення, що Керн, який став канцлером майже рік тому, можливо, прагне дострокових виборів вже в цьому році.


Нагадаємо, у 2013 році генсек НАТО Йенс Столтенберг, який тоді займав посаду прем’єр-міністра Норвегії, пропрацював водієм таксі в Осло.