Мартиненко каже, що не має 300 мільйонів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Мартиненко каже, що не має 300 мільйонів

Волинь-нова

Мартиненко каже, що не має 300 мільйонів

Бідненький він, одначе…

Колишній народний депутат Микола Мартиненко запевняє, що у нього немає 300 мільйонів гривень для внесення застави, як альтернативи арешту, яку вимагає САП, і вважає відкрите проти нього кримінальне переслідування політично мотивованим.


Про це він заявив в суботу після оголошення перерви в засіданні суду, передає УНІАН.


«Питання ні в тому, є чи ні (гроші). Я вже заявляв – їх немає», – сказав Мартиненко.


При цьому він ще раз підкреслив, що пред’явлені йому звинувачення і запобіжний захід є неадекватними рішеннями з боку звинувачення.Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд взяти Мартиненка під варту на 60 діб, з альтернативою застави в 300 мільйонів гривень.Раніше повідомлялося, що Солом’янський районний суд Києва відклав до 10.00 суботи розгляд справи щодо обрання запобіжного заходу Мартиненку.


Як відомо, 20 квітня НАБУ затримало Миколу Мартиненка за підозрою у створенні злочинної організації й розкраданні.


За версією слідства, зокрема, ДП «Східний гірничозбагачувальний комбінат» уклало контракт із австрійської компанії Steuermann, підконтрольною Мартиненку, на поставку уранового концентрату за завищеними цінами, у результаті чого інтересам ДП в 2014 – 2016 роках завдали шкоди в розмірі понад 17,28 млн доларів.


Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд взяти Мартиненка під варту на 60 діб, з альтернативою застави в 300 мільйонів гривень.


Солом’янський райсуд Києва переніс розгляд справи щодо обрання запобіжного заходу екс-нардепу Миколи Мартиненка на 10:00 22 квітня.