У Києві стартували Ігри Нескорених (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Києві стартували Ігри Нескорених (фото)

Волинь-нова

У Києві стартували Ігри Нескорених (фото)

Сьогоднішні змагання є заключною частиною відбору кандидатів до збірної команди, що цього року вперше представлятиме Україну на міжнародних змаганнях в Торонто

Сьогодні у Києві стартували всеукраїнські змагання для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення або були травмовані під час виконання своїх службових обов’язків - Ігри Нескорених.
Ветерани боротимуться за медалі в легкій атлетиці, пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, плаванні, велоспорті на шосе та у стрільбі із лука.Про це повідомляється на сайті змагань, передає УНН.


Зазначається, що на київських Іграх військові та ветерани боротимуться за медалі одразу в кількох дисциплінах — легка атлетика, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, плавання, велоспорт на шосе та стрільба з лука. Саме в цих шести дисциплінах українська збірна виступатиме і в Торонто.


«Участь в Національних Іграх беруть 114 спортсменів з різних областей України. Більшість з них — діючі військовослужбовці та ветерани, які отримали поранення та травми різного ступеня тяжкості під час бойових дій. Кандидатів обирали під час спортивного тестування, що в січні та лютому пройшли в трьох українських містах. Деякі з кандидатів зареєструвались на участь одразу в двох та більше видах спорту», - повідомляється на сайті змагань.


Нагадаємо, 21-24 квітня рух транспорту на вул.Труханівській і частині вул.Хрещатик – заборонений у Києві у зв'язку з проведенням змагань «Ігри Нескорених».