І знову підлітки відлупцювали однолітка (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

І знову підлітки відлупцювали однолітка (Відео)

Цього разу інцидент з побиттям школярастався у Бердянську Запорізької області

Хлопчик отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості, повідомляє Корупція Інфо.Мама додала, що підлітки, можливо, були не тільки під діям алкоголю, але і наркотиків. Один з них навіть вставив собі боксерську капу. Коли хлопчик запитав, за що його б'ють, кривдники відповіли, що просто так.Учень восьмого класу 11-ої школи повертався з одним додому, коли на них напали з кулаками троє нетверезих старших учнів цього ж навчального закладу. Одному хлопчикові вдалося втекти і він почав викликати поліцію, а в цей час його друга притиснули до стінки і почали бити руками і ногами. Про це розповіла мати потерпілого, йдеться у сюжеті телеканалу «ПІВДЕНЬ».


Також мама додала, що підлітки, можливо, були не тільки під діям алкоголю, але і наркотиків. Один з них навіть вставив собі боксерську капу. Коли хлопчик запитав, за що його б'ють, кривдники відповіли, що просто так.


Потерпілого госпіталізували в лікарню з тілесними ушкодженнями середньої тяжкості. З нападниками директор школи та вчителі провели бесіду, і тепер педагоги впевнені, що хлопці каються.


Правоохоронці заявили, що ні свідки, ні мати не зверталися в поліцію. Про побиття школяра їм повідомили лікарі, сказавши, що сталася бійка між двома підлітками.