Волинський нардеп: втрата доказів про розстріл Майдану – це колективна безвідповідальність (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Волинський нардеп: втрата доказів про розстріл Майдану – це колективна безвідповідальність (Відео)

Про це він розповів ву Політклубі Віталія Портникова, де проходила дискусія щодо того, чому так довго ведуться розслідування злочинів проти Майдану і чи шукають беркутівців-втікачів

"Більшість часу на пошук доказів була втрачена у перші дні після розстрілу Майдану. Це сталось за часів Цю ситуацію можна оцінити як прояв колективної безвідповідальності. Всі мають в цьому свою провину.прокурорства Махницького. Основна доказова база, яка була по розстрілам Майдану, була знищена. Не все, звичайно, але багато", - сказав Лапін в ефірі телеканалу "Еспресо".


За його словами, цю ситуацію можна оцінити як прояв колективної безвідповідальності. Всі мають в цьому свою провину.


Лапін наголосив, що в Україні вже три роки триває судова реформа, однак іноді справи про злочини проти майданівців ведуть ті, хто до цього вів провадження проти них. 


При цьому нардеп сподівається: хоч часу втрачено багато, але справи про розстріли на Майдані мають бути розслідувані, а винні - притягнуті до відповідальності.