Українці створили мультфільм за «Кобзарем» у стилі зомбі-хорору (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Українці створили мультфільм за «Кобзарем» у стилі зомбі-хорору (відео)

Невдовзі серіал із 12 епізодів мають показати на одному із загальнонаціональних каналів

В Україні презентують анімаційний серіал за «Кобзарем» Тараса Шевченка. Його автори прагнуть осучаснити твори поета і подати їх по-новому, інформує «Радіо Свобода».Автори впевнені: сучасній людині треба подавати Шевченка по-новому.В основі першої серії анімаційного серіалу – містичний вірш «За байраком байрак» у стилі зомбі-хорору. Анімують «Кобзаря» творці коміксу «Даогопак». Вони впевнені: сучасній людині треба подавати Шевченка по-новому.


«Якщо ми будемо працювати з Шевченком як із кріпаком, то це буде сльозлива шароварщина. А якщо як із Стівеном Кінгом, як з автором хорорів, то буде зовсім інше ставлення», – каже продюсер серіалу Максим Прасолов.Короткометражний мультфільм створювали цілий рік. Зробили понад 400 малюнків у складному стилі українського бароко.


«У нас не було технічних кадрів, це все зроблено рукою нашого художника Олексія Чебикіна. Анімували всі сцени з його малюнків. Кожна фігура розрізалася на частини – від 20 до 140 – і ці частини анімувалися», – пояснює режисер Богдан Шевченко.


На запитання, чи сподобався б такий мультфільм самому Тарасу Григоровичу, автори відповідають: «Він був би в захваті, сказав би: кльово, чуваки, давайте ще».