«Волинь» розтрощила «Карпати». Але тільки по кутових… (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
«Волинь» розтрощила «Карпати». Але тільки по кутових… (Відео)

Волинь-нова

«Волинь» розтрощила «Карпати». Але тільки по кутових… (Відео)

Щойно підопічні Віталія Кварцяного зазнали чергової невдачі і знову опинилися на самому дні турнірної таблиці

Петро ПАС


Українська прем’єр-ліга. 26 тур. «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 1:0 (Олексій Гуцуляк, 17-а хвилина).


Не забиваєш ти – заб’ють обов’язково тобі. Це давнє футбольне правило яскраво проявилося сьогодні у Львові.У футболі якщо не забиваєш ти – тоді заб’ють обов’язково тобі.Підопічні Віталія так яскраво розпочали перший тайм, що, здавалось, вони зметуть «Карпати». Проте змарнували один момент, другий, третій…


Тим часом чи не перша атака «левів» закінчилася голом у наші ворота: Гладкий пройшов по флангу і видав прострільну передачу на Гуцуляка, який випередив захисника «Волині» і увігнав м’яч під поперечину.


Дивимось відео голу – https://www.youtube.com/watch?v=F8nTTupOfsU :І після пропущеного голу «Волинь» мала ще кілька нагод відзначитися, але склалось таке враження, що голкіпер галичан Євген Боровик зачаклував сьогодні свої ворота. А ключика до цих чарів хлопці Віталія Кварцяного так і не знайшли. Хоч і мали тотальну перевагу по ударах – 10:15, а особливо по кутових – 2:14! Після цієї поразки лучани знову на самому дні турнірної таблиці – http://4u.sport.ua/results/ukraine/1/482/10173/fixture .