Вибухнув військкомат бойовиків «ЛНР» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Вибухнув військкомат бойовиків «ЛНР»

У неділю, 23 квітня, в окупованому бойовиками Луганську невідомі підірвали будівлю військового комісаріату, захопленого терористами "ЛНР"

Про це в Facebook повідомив нардеп України, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передає Канал24.Розглядається диверсія силами української диверсійно-розвідувальної групи і теракт силами українських патріотів зі знанням мінно-вибухової справи, які проживають в Луганську."Підрив 23.04.2017 в Луганську в будівлі Жовтневого районного військкомату (вул. Калугіна, 9) викликав ажіотаж в середовищі керівництва "ЛНР", який пригрозив "МДБ" і "МВС" серйозними кадровими наслідками", – мовиться у повідомленні.


Тимчук зазначив, що "МДБ ЛНР" наразі має дві версії того, хто підірвав будівлю. Так, розглядається диверсія силами української диверсійно-розвідувальної групи і теракт силами українських патріотів зі знанням мінно-вибухової справи, які проживають в Луганську. Тимчук зазначив, що остання версія є основною


"Ведуться масштабні перевірки місцевих жителів, які проходили службу в ЗСУ, включаючи тих, хто зараз проходить "військову службу" в рядах окупантів "2-го АК ЛНР", – додав нардеп.