У Кременчуці вимагають дозволити продавати алкоголь уночі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

У Кременчуці вимагають дозволити продавати алкоголь уночі

АМКУ вимагає скасувати нічну заборону на продаж алкоголю в місті

Обласне відділення Антимонопольного комітету України закликало міську раду Кременчука скасувати рішення про заборону нічного продажу алкогольних напоїв. Про це повідомила прес-служба Полтавського обласного тервідділення АМКУ, передає УНН.Рішення міськради про заборону продажу алкоголю в Кременчуці з 22:00 до 8:00 "перешкоджає конкуренції".У повідомленні сказано, що рішення міськради про заборону продажу алкоголю в Кременчуці з 22:00 до 8:00 "перешкоджає конкуренції".


Також повідомляється, що зі скаргою на дію кременчуцької влади, яка заборонила торгівлю алкоголем, звернулася ГО "Право на захист", якою керує активістка Ніна Дашко.


Нагадаємо, міська рада Кременчука прийняла рішення про заборону на нічний продаж алкоголю в грудні минулого року.


Аналогічне рішення в Києві було прийнято у вересні 2016 року. У квітні поточного року за позовом АМКУ суд зобов'язав Київраду скасувати нічну заборону на продаж алкогольних напоїв у столиці.


В АМКУ впевнені, що рішення про нічні "алкогольні" заборони приймаються органами місцевої влади з перевищенням повноважень. Більш того, подібні обмеження на продаж алкоголю тінізують ринок.