3G – це доступно і вигідно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
3G – це доступно і вигідно

Волинь-нова

3G – це доступно і вигідно

Уже рік, як Київстар запустив у нашій області 3G–зв’язок і розробив спеціальні тарифи для мобільного інтернету. Завдяки цьому смартфон перетворився на незамінний інструмент для роботи, навчання, спілкування та розваг. Адже, з точки зору споживача, 3G робить з телефону повноцінний мобільний медіа-центр, який за продуктивністю нічим не поступається планшетові або ноутбуку. Хіба що розміром екрана.

Ірина НАУМОВА


 


Водночас без мобільного інтернету просто не обійтися, коли необхідно швидко отримати корисну інформацію або оперативно скористатися потрібним сервісом. Наприклад, знайти найближчу аптеку чи магазин, дізнатися, як проїхати в Луцьку на вул. Ланову, або здійснити терміновий платіж.
Важливо й те, що завдяки новим технологіям і технічній модернізації мережі покриття 3G від Київстар розширюється буквально семимильними кроками, а його якість удосконалюється щодня. Тому вже сьогодні:


3G – це гарантія комфорту. Тепер немає потреби шукати точку wi-fi або поспішати додому (бо там швидкий інтернет!), щоб прийняти відеодзвінок, подивитися улюблений серіал або почитати новини. Мобільний інтернет – це зручні покупки. Будь-якої хвилини можна знайти товар в інтернеті, порівняти знижки у різних магазинах і замовити доставку додому.Київстар пропонує жителям Волині кілька тарифів, серед яких можна обрати оптимальне поєднання ціни та пакета послуг.3G – це доступ у будь-якому місці й у будь-який час до соціальних мереж і месенджерів. Ви можете дізнаватися новини друзів, читати відгуки, приєднуватися до обговорень, обмінюватися фото й відео, коли це зручно вам, а не тоді, коли це дозволятимуть обставини. Для такого спілкування у Київстар є спеціальні тарифи з безлімітним інтернет-трафіком на сервіси ВКонтакте, Facebook, Twitter, WhatsApp, Viber.


3G – це нові горизонти. Йдеться насамперед про дистанційні освіту, роботу та бізнес – «феномени», які вже прописалися й стають дедалі популярнішими в Україні. Мобільний інтернет – миттєвий доступ до онлайн-бібліотек, навчальних роликів, бази знань. Уже сьогодні можна розширювати кругозір, не хвилюючись про мегабайти. Адже в тарифних планах Київстар трафік для користування сервісами Wikipedia (онлайн-енциклопедія) або MyBook (бібліотека сучасної та класичної літератури) не обмежений.


3G – це якісне відео, можливість слухати музику і грати в онлайн-режимі, коли заманеться. Тепер не потрібно зберігати в пам’яті мобільного телефону велику кількість файлів – доступ до музики й відео можна отримувати через інтернет.
Однак залишається ще один важливий момент – ціна. Чи кожен гаманець «потягне» якісний 3G?! Київстар пропонує жителям Волині кілька тарифів, серед яких можна обрати оптимальне поєднання ціни та пакета послуг. Скажімо, спеціально для абонентів нашого регіону компанія пропонує тарифи з огляду на різні способи використання мобільного інтернету: соціальні мережі без обмежень, перегляд відео та прослуховування музики онлайн, а також від 2 000 до 9 000 мегабайтів трафіку для інших завдань, які допомагає вирішувати мобільний інтернет. А щоб розвіяти останні сумніви, додамо, що в кожному тарифному плані до абонплати включено необмежені дзвінки на номери Київстар і дзвінки на інші мережі. Тож, підключаючи 3G від Київстар, головне – правильно підібрати тариф, який задовольнятиме ваші потреби.